США отримали права на препарат Арлеверт®
сторінки: 55
Міжнародна компанія Castle Creek Pharmaceuticals (США), яка спеціалізується на розробці інноваційних засобів для лікування пацієнтів із патологією голови та шиї, дерматологічними захворюваннями, а також іншими клінічними станами, отримала від компанії Hennig Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина) ексклюзивні права на використання препарату Арлеверт® у США.
«Це велика честь — зареєструвати Арлеверт® у США. Наша мета — застосовувати Арлеверт® у США, спираючись на європейський досвід досліджень ефективності, переносимості й безпеки, отриманий за участю більш ніж 11 млн пацієнтів» |
|
Доктор Грег Лічолай (Greg Licholay), |
Я безмежно щаслива, що можливість лікування препаратом Арлеверт®, яка є в усьому світі, відтепер буде доступна і в США |
|
Суджана Чандразекхар (SujanaChandrasekhar), |
За матеріалами www.thepharmaletter.com/article/castle-creek-gains-us-rights-to-vertigo-treatment-arlevert
Експертна думка
Євгеній Володимирович Андрєєв, |
Арлеверт® — це фіксована низькодозова комбінація цинаризину й дименгідринату. Препарат зареєстрований і використовується в багатьох країнах Європейського Союзу та Україні для лікування головокружіння й запаморочення різного походження. За даними метааналізів, Арлеверт® рекомендовано як препарат першої лінії, який є значно ефективнішим за бетагістин (Shremmer, 1999).
Також у цього лікарського засобу виявлено цікаву особливість. Зменшення дози кожного з компонентів у 2,5 раза порівняно зі стандартною майже вдвічі підвищує їхню ефективність у складі препарату Арлеверт®. Можна говорити про зворотну залежність «доза — ефект» щодо цинаризину й дименгідринату у складі препарату Арлеверт®. Це позитивно впливає на його ефективність і безпеку.
Захворювання, що призводять до виникнення головокружіння, є дуже різними як за етіологією, так і за локалізацією процесу. У більшості — 80 % випадків — це судинна, цереброваскулярна або серцева етіологія. За даними дослідження V. Otto (2008), Арлеверт® ефективно, у 3,8 раза краще за бетагістин, усував запаморочення, асоційоване з транзиторними ішемічними подіями у вертебробазилярному басейні. Переносимість лікування препаратом Арлеверт® оцінено як «дуже добра» і «добра» у 91 % випадків. Для бетагістину цей показник становив 73 %, плацебо — 82 %.
Нещодавнє масштабне дослідження A.-W. Scholtz (2016) теж підтвердило ефективність лікування препаратом Арлеверт®, але вже при всьому спектрі патології, що зустрічається в медичній практиці лікарів Німеччини. Так, 85 % пацієнтів відповіли на лікування «добре» і «дуже добре». Незначне покращання зафіксоване ще у 13 % пацієнтів. У практиці сімейного лікаря, терапевта або кардіолога Арлеверт® має переваги завдяки своїй високій ефективності незалежно від типу вестибулярних розладів, добрій переносимості та потужному вегетостабілізувальному ефекту, що проявляється усуненням супутніх нудоти, блювання, пітливості тощо.